1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 40. Bölüm

Mucize Doktor 40. Bölüm
0

Perşembe günlerinin sevilen Fox dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 40. bölüm ile 3 Aralık Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor, 39. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin dün akşamki bölümüne Ali’yi süratle kaybettiğini hisseden Nazlı, ona son bir teklifte bulundu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Mucize Doktor’un 40. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Yeni bölümde hastaneye yatırılan ve bağışıklık sistemi olmayan genç kız için herkes seferber oluyor. Doktor Ali Vefa ise yine sıra dışı bir çözüm üreterek gen yenileme tedavisi öneriyor. Ancak ameliyat sırasında ise kötü anlar yaşanıyor.

Mucize Doktor 40. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 40. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 39. Bölüm Özeti

Ali’yi süratle kaybettiğini hisseden Nazlı, ona son bir teklifte bulunur ve birlikte ilişkilerini kurtarmak için yeni bir yol denemeye karar verirler.

Diğer taraftan durumu bütün müdahalelere rağmen kötüleşmeye devam eden bir hasta, Ferman’la Ali’yi şaşkına çevirir. Yeni bir cerrahi şefi seçmeye zorlanan ve ekipten birinin bir hata yaptığından şüphelenen Tanju, Ferman’ı sıkıştırmaya başlar.

Bütün bunlar olurken Ali, Nazlı’nın hatırı için kendini hiç olmadığı kadar zorlar.

Günün sonunda Berhayat Hastanesi’nde kozlar tekrar paylaşılır. Ama hiç kimse tam aradığını bulamayacaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir