1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 41. Bölüm

Hekimoğlu 41. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Hekimoğlu 41. Bölüm ile 16 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde hastaneye hamile bir kadın getirilir ve ekip hem bebeği hem de anneyi kurtarmaya çalışır. Çocuk sahibi olmak isteyen İpek’in Ateş’e gönderdiği ima dolu açıklama, bölümünün en dikkat çeken sahnelerinden biri olacak. Peki, Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman? Hekimoğlu son bölüm neler yaşandı? İşte ekranların en sevilen dizilerinden Hekimoğlu hakkında son gelişmeler…

Hekimoğlu 41. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fQeMyhfnu64″]

Hekimoğlu 40. Bölüm Özeti

16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.

Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tümitirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun,İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Aslı ve annesi iyileşip tekrar birbirlerine kavuşabilecekler mi? İpek, Hekimoğlu’na rağmengüzel bir buluşma yaşayabilecek mi? Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir