1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 2. Bölüm

Yalancı 2. Bölüm
0

Cuma akşamlarının dizi kuşağında yer almaya başlayan Yalancı dizisi yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Yalancı 2. Bölüm ile 24 Eylül Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yalancı dizisi 17 Eylül Cuma akşamı ilk bölümü ile Show TV ekranlarında başladı. Süreç Film imzalı Yalancı dizisi ekranlara iddalı bir giriş yaparak başladı. İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan ve Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin başrolünü paylaştığı Yalancı dizisinde ayrıca Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak ve İmer Özgün gibi isimler yer alıyor. Yalancı 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Yalancı 2. Bölüm Fragmanı

Yalancı 1. Bölüm Özeti

Deniz, Özel Saklışehir Lisesi’nde çalışan zeki, adaletli ve yetenekli bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise çok başarılı ve saygın bir cerrahtır. İkisinin de sakin görünen hayatları birlikte çıktıkları bir akşam yemeğinden sonra kabusa dönüyor. Her şey Mehmet Emir’in, hem oğlunun öğretmeni hem de iş arkadaşının kız kardeşi olan Deniz’e kahve içmeyi teklif etmesiyle başlıyor. Deniz başta bu teklifi kabul etmese de kız kardeşi Yasemin’in ısrarıyla Mehmet Emir’e olumlu cevap veriyor. İkili akşam yemeğinde bir araya geliyor. Keyifle geçen akşam yemeğinin ardından Mehmet Emir, yaşadığı aksilikler yüzünden Deniz’in evine geliyor. İkili geceyi birlikte geçiriyor ancak sonrasında Deniz ve Mehmet Emir yaşananları çok farklı anlatıyor. Deniz, ertesi gün Mehmet Emir’in istememesine rağmen kendisiyle birlikte olduğunu ve çoğu şeyi hatırlamadığını söyleyerek kardeşi Yasemin’in yanına gidiyor.

Mehmet Emir ise çok güzel bir akşam geçirdiğini iddia ediyor. Deniz, Mehmet Emir’den şikayetçi oluyor. İkili arasında yaşanacak mücadele de böylelikle başlıyor. Mehmet Emir, polislere suçsuz olduğunu anlatıyor ancak Deniz, Mehmet Emir’in suçlu olduğundan emin. Deniz, kanıt bulunamaması sebebiyle zor durumda kalırken finalde büyük bir hamle yapıyor. Sosyal medyada Mehmet Emir’in yaptıklarını ifşa ederek sesini duyurmak için ilk adımı atıyor. Heyecan dolu birinci bölümde iki tarafın da yaşadıkları geceyi nasıl gördüklerini izlerken akıllarda tek bir soru var; “Kim yalan söylüyor?”. Şimdi nefesler gelecek bölüm için tutuldu, Deniz mi doğru söylüyor yoksa Mehmet Emir mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir