1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 8. Bölüm

Gönül Dağı 8. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında Cumartesi günleri ekranlara gelen Gönül Dağı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Gönül Dağı 8. Bölüm ile 12 Aralık Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gözül Dağı dizisi 5 Aralık Cumartesi günü 7. ve son bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlandı. İzleyici tarafından kısa sürede sevilen dizi hem eğlendirdi hem aşka getirdi. Dizinin 7. bölümünde Taner ile Dilek’in hayali gerçek oldu. 7. bölümde Taner’in ve Dilek’in uçma hayalleri gerçekleşecek ve bir başka hayal daha kurmuşlardı. Birlikte bir gelecek… İşte o hayalin de ilk adımlarını 7. bölümde atıldığı görüldü. Peki ama Gönül Dağı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gönül Dağı 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 8. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=A2bPDcXJPcc”]

Gönül Dağı 8. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 8. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 7. Bölüm Özeti

Taner ve Dilek eski günlerdeki gibi buluşacak ve Taner bu işin adını koymaya niyetli… Gönül Dağı dizisinin 7. bölümü de hem neşeli hem de duygusal sahneleri ile izleyicileri bir hayli etkileyecek. Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan da başrolde birbirlerine çok yakıştı. Enerjileri tuttu, uyumlu bir dizi çifti oldular ve başarının en önemli payı da bu iki isme gitti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir