1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Kamyon 2. Bölüm

Kırmızı Kamyon 2. Bölüm
0

Show tv ekranlarının yeni dizisi Kırmızı Kamyon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Kırmızı Kamyon 2. Bölüm ile Haziran ayında Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Kamyon dizisi 1. bölümü ile SHOW TV ekranlarında seyircilerle buluştu. Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu’nun yer aldığı dizide kahraman itfaiyecilerin hayatları ve zorlu mücadeleleri işleniyor. Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Kırmızı Kamyon 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rl8eM7YlH8o”]

Kırmızı Kamyon 1. Bölüm Özeti

Heyecanın doruklara ulaştığı sahnede Uğur’un (Görkem Sevindik) ve itfaiye ekibinin, bir kadının hayatını kurtarmak için titizlikle yürüttüğü zorlu ve tehlikeli çaba ekranlara geliyor. Uğur’un elini uzattığı kadını kurtarıp kurtaramayacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu!

Kırmızı Kamyon’un büyük merak uyandıran ön izleme sahnesinin yanı sıra seyircilerle buluşan yeni tanıtımı, aksiyondan baba-kız dramına ulaşan derin bir hikayeye dair ilk ipuçlarını veriyor. Uğur’un (Görkem Sevindik),mahkemede zor anlar yaşadığı tanıtımda kızı Ömrüm’le (Ebrar Alya Demirbilek) olan ilişkisiyle ilgili söylediği sözler herkesi derinden etkiliyor. Uğur’un kızı için vereceği zorlu ve duygu yüklü mücadele her Çarşamba izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir