1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 17. Bölüm

Arıza 17. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Show tv dizisi Arıza yeni bölümleri ile devam ediyor. Arıza 17. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 3 Ocak Pazar akşamı mı 10 Ocak Pazar akşamı mı Arıza yeni bölüm yayınlanacak?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı Arıza dizisi dün akşam 16. son bölümü ile ekranlara geldi. Ali Rıza’nın Burak’ı öldürme planı suya düşer. Haşmet ve Halide ailelerinin katilinin kim olduğuna dair önemli bir bilgi edinirler ve öğrendiklerinden sonra büyük bir acı yaşarlar. Burak, babasının kendisini kurtarmak için yaptığı plan sayesinde paçayı sıyıracağını düşünürken karşısında Ali Rıza’yı bulmuştur. Peki Arıza 17.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza son bölümde neler oldu? Arıza 17. Bölüm 10 Ocak Pazar akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Arıza 16. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 17. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H4WZF0yvzBg”]

Arıza 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HUskOGjLeik”]

Arıza 16. Bölüm Özeti

Burak, babasının kendisini kurtarmak için yaptığı plan sayesinde paçayı sıyıracağını düşünürken karşısında Ali Rıza’yı bulmuştur. Ali Rıza bu sefer Burak’tan intikamını alacak ve onu öldürecektir. Ancak Murat, kardeşini kurtarmak için Haşmet’in karşısına çıkıp yeni bir anlaşma yapınca; Ali Rıza’nın Burak’ı öldürme planı suya düşer. Haşmet ve Halide ailelerinin katilinin kim olduğuna dair önemli bir bilgi edinirler ve öğrendiklerinden sonra büyük bir acı yaşarlar. Bu acı Haşmet için yeni bir savaşın fitilini ateşler; artık hedefte Fuat Ersoylu vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir