1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Arrow Ekranlara Veda Ediyor

Arrow Ekranlara Veda Ediyor
0

Popüler süper kahraman dizisi Arrow, 8. sezonun ardından izleyicisine veda edecek.

Sürpriz niteliğindeki final kararı, dizinin başrol oyuncusu Stephen Amell’in yaptığı bir Twitter paylaşımıyla duyuruldu. Amell’in tweet’inde şu ifadeler yer aldı: “Oliver Queen’i canlandırmak, hayatımın en önemli profesyonel deneyimi oldu. Ancak sonsuza dek düzen sağlayıcı olamazsınız. ‘Arrow’ 10 bölümden oluşan final sezonuyla bu sonbaharda geri dönecek. Söylenebilecek çok fazla şey var ancak şimdilik sadece size teşekkür etmek istiyorum.”

2012’de ekrana “merhaba” diyen “Arrow“, CW kanalının DC Comics çizgi romanlarından uyarladığı ilk dizi olarak ekrana taşınmış ve bu yeni trendin öncüsü olmuştu. Dizinin yapımcıları Greg Berlanti, Marc Guggenheim ve Beth Schwartz kararla ilgili düşüncelerini şöyle açıkladılar: “Bu zor bir karardı ancak son yedi yılda aldığımız her zor karar gibi yalnızca Arrow’un çıkarlarını düşündük. Bizi yüreklendiren gerçek ise şu oldu; ‘Arrow’, yıllardır devam eden süper kahraman dizileri evreninimizi doğuran diziydi. Diziyi, karakterleri, oyuncuları ve teknik ekibi onore edecek bir final yapmak istiyoruz.

“Arrow”un oyuncu kadrosunda başlıca rolleri David Ramsey, Emily Bett Rickards ve Colton Haynes gibi isimler paylaşıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Wendy Mericle ve Sarah Schechter üstleniyor.
“Arrow” 8. sezonuyla önümüzdeki sonbaharda The CW kanalında ekranlara geri dönecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir