1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 8. Bölüm

Yalancı 8. Bölüm
0

Yeni gününde Salı akşamları ekranlara gelmeye başlayan Yalancı dizisi yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancı 8. Bölüm ile 9 Kasım Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin yeni sezon dizisi Yalancı dün akşam 7. bölümüyle ekrana geldi. Yalancı’nın 7. bölümünde; Mehmet Emir, Hilal’i tuzağa düşürdü. Evine yapılan saldırıyı Deniz’in gerçekleştirdiğini düşünen Mehmet Emir, Deniz’i sinir eden konuşmalarından birini daha gerçekleştiriyor. Deniz ve Görkem ise Mehmet Emir’in evine saldıran kişiyi bulmak için plan yapıyor.

Yalancı 8. Bölüm Fragmanı

Yalancı 8. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancı 7. Bölüm Özeti

Yalancı dizisinin ekrana gelen yedinci bölümünde Mehmet Emir’i kaçıran Deniz, planını uygulayıp onu cinsel saldırıdan tutuklatacaktı ancak Mehmet Emir, bağlandığı iplerden kurtulmayı başardı. Deniz’i yakalayan Mehmet Emir, onu öldürmeye teşebbüs etti ancak tam o anda gelen Görkem, Deniz’i kurtardı. Deniz, Mehmet Emir’in yeni kurbanının Doruk’un öğretmeni Hilal olduğunu anladı.

Hilal için endişelenen Deniz, onu uyarmaya gitti ancak Hilal, Deniz’in söylediklerini ciddiye almadı. Mehmet Emir ise tam Deniz’e yaklaştığı gibi Hilal’e yaklaşarak onu yemeğe davet etti. Yaptığı hatadan pişman olan Murat, Deniz’e Mehmet Emir konusunda yardım etmeye devam etti. Deniz, Murat ile birlikte bulduğu ipucunun peşinden gitti. Bir TKNA satıcısına ulaşan Murat ve Deniz, buldukları kişiden Mehmet Emir’in kurbanlarına verdiği ilacı nasıl elde ettiğini öğrendi. İkili, Mehmet Emir’i satıcı üzerinden tuzağa çekmek için harekete geçti ancak Mehmet Emir, kendisine kurulan tuzağı yine öğrenmeyi başardı. Satıcının mesajıyla Murat’ın tuzağını öğrenen Mehmet Emir, o sırada kendisini takip eden Görkem’i tuzak kurulan noktaya gönderdi. Murat ve Deniz, Mehmet Emir’in TKNA almaya gelmesini beklerken karşılarında Görkem’i görünce büyük bir şaşkınlık yaşadılar. Mehmet Emir ise yine tüm planları bozarak Hilal ile buluşmaya gitti.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir