1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 7. Bölüm

Baba 7. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen yeni dizisi Baba Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Baba 7. Bölüm ile 29 Mart Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV de yayınlanan Baba dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Baba dizisinin 6. bölümü; Kadir’in evden ayrılmasıyla köşkte ve holdingde dengeler değişir. İşleri yönetmekte zorlanan Emin iyice köşeye sıkışır. İşleri yönetmekte sıkıntı çeken Emin gittikçe kapana kısılır.

Baba 7. Bölüm Ön İzleme

Baba 6. Bölüm Özeti

Servet, üstündeki şüphelerden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapar. Ailesi için kendini feda eden Kadir, İlhan hakkında çok önemli bilgilere ulaşır. Hastalığıyla bir kez daha sınanan Emin, bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırken bu durum eve de yansır. Ahmet’in Büşra konusunda yaptıkları Fazilet ve Emin’i harekete geçirince, Büşra’nın hamlesi herkesi şaşkına çevirir. İlhan’ın ailesi üzerindeki planlarını öğrenen Kadir, oyunu İlhan’ın kurallarıyla oynamaya karar verir ve ikili arasındaki tansiyon iyice yükselir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir