1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölüm Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm ile 2 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesi bulunan yapımının bu haftaki bölümde şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan’ın karşısına çıkar. Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Bölümün sona ermesinin hemen ardından Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 115. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 114. Bölüm Özeti

Hakan’ın duygularını itiraf etmesinin ardından Züleyha kendini geri çekmeye çalışır ancak başaramaz. Kafası karışan Züleyha, yaşananları Lütfiye ile paylaşır. Duygularının karşılıklı olduğuna inanan Hakan ise Züleyha’nın güvenini kazanmak için mücadeleye girişir. Bu sırada konakta yaşanan büyük olay, Hakan’ı, Züleyha’nın gözünde kahraman yapacaktır. Şüpheleri dinmeyen Fikret, Hakan’ın karşısına çıkar.

Onu köşeye sıkıştırmaya çalışırken, Hakan damarına basacak sözler sarf eder. Hakan konuyu Züleyha’ya getirip onu kışkırtınca Fikret daha fazla dayanamaz ve yumruk yumruğa kavgaya tutuşurlar. Betül’le Fikret’in Hakan Gümüşoğlu’nu bulmak için gittiği otelde çekilen fotoğrafları gazetelerde yayınlanınca Fikret zor duruma düşer. Lütfiye dedikoduların önünü kesemeyince Fikret’e farklı bir çareyle gelir. Lütfiye’ye gelen telefon, Fekeli’nin ölümü ile ilgili gerçekleri açığa çıkarır. Fekeli’yi öldürenin Abdülkadir Keskin olduğunu söyleyen gizemli ses, Hakan Gümüşoğlu’nu da ele verecek midir?

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir