1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur 112. Bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 20. Bölüm ile 18 Ocak Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 111. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Yamaç’ın büyük bir saldırıya kalkışması damga vurdu. Çukur son bölümde; Yamaç’ın tehlikede olduğunu anlayan Cumali harekete geçiyor. Ayrıca Yamaç ve Çukur’un artık tek hedefi Cengiz Erdenet’i ortadan kaldırmaktır. Çukur 111. son bölümde; Efsun, Yamaç’tan hesap sormaya hazırlanırken, “Çağatay geldi” haberiyle şoka uğruyor.

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZOyDcrPkWSw”]

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aTUPVpa9TfQ”]

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm Özeti

Erdenet’lerin sonunu getirmek için hız kesmeden devam eden Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için büyük bir saldırı gerçekleştirecek.

Nefesleri kesen bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler merak konusu olacak. Etrafındaki koruma duvarı gittikçe zayıflayan Cengiz, çareyi Çağatay’ı yeniden safına çekmekte bulurken, Çağatay’ın oyunu sürpriz gelişmelere sebep olacak.

Ogeday’ın ölümü sonrası Cengiz’e öfkeli olan Kulkan, beklemediği bir yerden yardım teklifi alacak. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir