1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

You

You
0

Netflix’de bölümlerini arka arkaya izlemek isteyeceğiniz bir dizi var. Kısa sürede tüm seyircisini müptela eden ‘You’, bir “sinsice takip edilmenin, insanı paranoyak yapan bir saplantının” hikayesi…

Zeki bir New York’lu olan Joe, bir kitapçı işletmektedir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olmayı başarır. Ancak Joe’nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Dizinin 10 bölümlük ilk sezonu Joe Goldberg ve Guinevere Beck ile ilgiliydi. Jeo’nun Beck’e karşı saplantısı vardı. Ciddi bir saplantıydı hem de bu…

Bunun önce aşk olduğunu düşünenler bile sezonun sonlarına doğru insanın içini ürküten bir saplantı olduğunu fark etti. Hatta stalk yapmaktan korkar olduk, sonumuz Joe gibi olabilir diye. İlk sezon çok heyecanlı bir yerde bitti. Ama bakalım ikinci sezonda neler olacak?

Henüz kesin bir tarihi yok ama Instagram‘da şöyle bir açıklama gördük. “You’nun bütün bölümleri Netflix‘te. 2. sezon çok yakında.”

‘Yakın’ kelimesi biraz şüpheli ama en azından çok uzak bir tarih olmadığını düşünüyoruz. Bu kadar merak edilen bir diziyi insanların hevesi kaçmadan yakın bir tarihte yayınlayacaklarına inanıyoruz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir