1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Saygı Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Saygı Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı
0

Behzat Ç. dizisi ile hayatımıza giren acımasız iş adamı Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatılacağı Saygı dizisi için geri sayım başladı. Dizide Nejat İşler’in canlandırdığı ‘Ercüment Çözer’ karakterinin toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletiyle sağlayacağını duyurduğu dikkat çekici ilk tanıtım yayınlandı.

Geçtiğimiz yılın aralık ayında BluTV, devam sezonu çekilen ve iptal olan Behzat Ç.’nin ardından gelecek yeni diziyi açıklamıştı. Bu dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanacak ‘Saygı‘ olacaktı. Birçok kişi tarafından beklenen dizi hakkında uzun zamandır bir şey duymamış olsak da BluTV, bugün bu sessizliği bozdu.

Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can’ı buluşturan ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin yayınlanan ilk tanıtımı da dikkatleri üzerine çekti. Nejat İşler’in canlandırdığı ‘Ercüment Çözer’ karakterinin “Şiddet nokta atışı olmalı, cezalandırılan neden cezalandırıldığını anlamalı” sözleriyle farklı ve sert bir işin geldiğinin sinyallerini veren tanıtım yayınlandıktan hemen sonra ‘Ercüment Çözer’ hastag’i, Twitter’da Türkiye gündemine üst sıralardan giriş yaptı.

Uzun süre çok konuşulacak dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem, yönetmenliğini ise Ali Taner Baltacıyapıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir