1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, dün akşam 136. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin bu akşamki bölümünde Eşref Aziz, saraya kötü bir haber getirmek zorunda kaldı ve ortalık karıştı. Payitaht “Abdülhamid” dizisi 136. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 137. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 136. bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PMOVvdCweCo”]

Payitaht Abdülhamid 137. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7MsGRn5rn5U”]

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm Özeti

Düyun-u Umumiye’ye olan borçları bitirmek için yapılandırma hamlesini başlatan Abdülhamid, sürecin sorunsuz tamamlanmasını ister. Yapılandırmaya engel olmak isteyen Cassel ise başında olduğu Mithras örgütüne ilk emrini verir. Sultan tarafından heyetteki üyeleri korumakla görevlendirilen Eşref Aziz, saraya kötü bir haber getirmek zorunda kalır.

Naime, kaybettiği parayı kurtarmaya çalışırken daha da batar. Aliye Naime’nin zaafından yararlanıp haremi karıştırmayı başarır. Saliha iyi niyetli yaklaşımı ve sabrıyla hünkarla aralarındaki mesafeyi kapatırken Fatma ve Aliye’nin arası iyice açılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir