1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Nefesime Kadar 5. Bölüm

Son Nefesime Kadar 5. Bölüm
1

Fox ekranlarının yeni dizisi Son Nefesime Kadar final bölümü ile son kez ekranlara geliyor. Son Nefesime Kadar 5. Bölüm ile 23 Mart Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Son Nefesime Kadar dizisi final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Son Nefesime Kadar dizisinin 4. bölümünde; Mihri, Ejder’i yakalamış ve adalete teslim etmiştir. Kızı Melisa’ya verdiği sözü nihayet yerine getirmiştir. Lakin Umut, yıllar sonra kavuştuğu babasından vazgeçmeye o kadar gönüllü değildir.

Son Nefesime Kadar 5. Bölüm Fragmanı

Son Nefesime Kadar 4. Bölüm Özeti

Mihri ve Emel, Ejder’in Umut üzerinde yarattığı tahribatı nasıl tamir edeceklerini bilemez.Hazan hala kaçırılma olayının etkisinden kurtulamadığı için Suzan ona Berke ve Ceylan’ın yardımıyla bir sürpriz hazırlar. Fakat bu sürpriz Suzan’ın umduğunun tersine Hazan’ı pek de mutlu etmez. Ferzan yaşanan olaylar sonrası yıllar önce Mihri’den ayrılmasının bir hata olduğunu anlar ve bir karar verir. Gökçe’den ayrılacak ve tekrar Mihri’yle birlikte olacaktır. Ferzan’ın bu kararı Mihri’de beklediği karşılığı bulamaz ve Mihri’den sert bir tepki alır. Keza Mihri tüm dikkatini Umut’a vermek istemektedir. Babasıyla yaşadığı travmatik macera sonrası Umut okula yeni tayini çıkan öğretmeni sayesinde nihayet eski mutlu günlerine dönmüştür. Mihri yeni öğretmene içten içe minnet duysa da, kendisini bekleyen tehlikeden bihaberdir.’

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bence güzel bir diziydi Son Nefesime Kadar final yapması üzdü :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir