Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm
0

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerinde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölümünde Zeynep kendini suçlamaya devam ederken Emine sayesinde en büyük korkusuyla yüzleşir. Mehdi, Benal’i evine yollarken Emine ve annesi sonunda yüzleşir. Mehdi’nin Benal’i evden göndermesiyle Zeynep, Mehdi’ye bir şans verir. Burhan’ın mahalleye geri dönmesi aile halkını huzursuz eder. Merakla beklenen TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde heyecan ve aksiyon tüm hızıyla devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 14. Bölümde Neler Oldu?

Zeynep kendini suçlamaya devam ederken Emine sayesinde en büyük korkusuyla yüzleşir. Sonunda Mehdi ile olan ilişkisinde bir yol ayrımına sürüklendiğini hisseder. Mehdi kendini gittikçe daha çaresiz halde bulurken Zeynep içindeki yaşadığı fırtınaları daha fazla saklayamaz ve kesin bir çözüm peşine düşer.

Emine, Faruk’un yaptıklarını sineye çekmeye devam ettikçe Faruk işi bir adım daha ileri götürür. Emine yalnızlığıyla mücadele etmeye çalışsa da yine en sevdiklerinin canını yakar.

İsmi her geçen gün daha çok duyulan Burhan hem Müjgan’ın hem de mahallenin dengesini bozacağının sinyallerini verir. Bu durum Zeynep ve Mehdi için yeni bir tehdit mi olacak yoksa geçmişin tuzağına düşmekten kurtulabilecekler mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir