Savaşçı 109. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının beğenilen dizisi Savaşçı 109. Bölüm ile final yapıyor. Savaşçı 109. final bölümü ile 12 Haziran Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Savaşçı dizisinin 108. son bölümü ekrana geldi. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve usta oyuncu Ediz Hun’un yer aldığı Savaşçı dizisi gelecek hafta final yapacak. Savaşçı dizisi 108. bölümü ile FOX TV’de yayınlandı. Son bölümde; Kılıç Timi, Görkem ve Savaş Astsubayları kurtarmak için terörist elebaşı Şiyar’ın kampına geldiğinde astsubaylar çoktan harekete geçmiştir. Ortalık tam bir yangın yerine dönerken Şiyar’ın son hamlesi Görkem ve Savaş’ı ölümle burun buruna getirir. Savaşçı 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 108. son bölüm özeti.

Savaşçı 109. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=LHafW_aZmCc”]

Savaşçı 108. Bölüm Özeti

Yoğun ateş altında onların olduğu noktaya ulaşan Yüzbaşı Bozkurt ve Astsubay Çekiç orada hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Kılıç Timi’nin eline düşeceğini anlayan Şiyar ise kendini kurtarmak için başka bir yol bulmaya çalışır.

Kopuz Albay, bölgede daha fazla kalmaları çok riskli olduğu için Kılıç Timi’nin karargaha dönmesini ister. Karargahta Şiyar ve birlikte hareket ettiği Çakal’la Artin’i yakalamak için hemen araştırmalara başlanır…

Kılıç Timi dört gözle Kopuz Albay’dan gelecek operasyon haberini beklerken İlyas Astsubay da Ayça’yla birlikte biraz vakit geçirmek ister. Ancak iki sevgilinin bu buluşması büyük bir şokla bitecek ve bu durum İlyas ve Ayça’nın hayatlarında yepyeni ve zorlu bir süreci başlatacaktır.

Bu arada Kopuz Albay, gelen önemli bir istihbaratın Şiyar’la ilgisi olduğunu belirler ve hemen bu bilgi doğrultusunda detaylı bir plan yapar. Kılıç Timi’ni hemen harekete geçiren Kopuz Albay için artık hesap kapatma zamanı gelmiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir