1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 5. Bölüm

Akrep 5. Bölüm
0

Star tv ekranlarının yeni sezon dizisi Akrep yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 5. Bölüm ile 8 Ocak Cuma akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR tv ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi nefes kesen yeni bölümüyle dün akşam seyirci karşısına çıktı. Perihan’ın Ferda’ya oynadığı son oyun Merve’nin Fikret ve Ferda’nın ilişkisini öğrenmesine neden oluyor! Ferda ve Perihan arasındaki savaşın ateşi Merve’yi ve Aras’ı da yakmaya başlar! Akrep dizisi 4. bölümde neler oldu? Akrep dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BcNNJ58C1yc”]

Akrep 4. Bölüm Özeti

Perihan’ın, kızı Merve’yi kullanarak yaptığı hamle karşısında deliye dönen Ferda, karşı hamle yapmaya karar verir. Ferda, Fikret’i zorlayarak Perihan’ı çıldırtmak ister. Fikret’e tek çözümün evlilik olduğunu söyleyen Ferda, bu konuda tüm kozlarını oynayacaktır. Ancak, gün geçtikçe şüpheleri ile Ferda’ya olan tutkusu arasında git gelleri artan Fikret, bu çözüme onay vermez.

Annesinin Fikret’le ilişkisini öğrenen Merve, Perihan’ın daveti ile ne kadar içten içe istemese de Emgen Malikanesi’nde kalmaya başlar. Annesi ve varlığını yeni öğrendiği eniştesi arasındaki ilişkiyi bilmesine rağmen bu konuda tek kelime etmeyen Aras’a da tavır alır. Merve, hem annesi hem sevdiği tarafından hayal kırıklığına uğramanın kızgınlığı ile Perihan’a kırgınlığını bir süre rafa kaldıracaktır.

Fikret, Ferda’nın evlilik fikrine olumlu tepki vermeyince gerginlik artar. Ferda’nın baskısından gözü korkan Fikret, Perihan’dan yardım isteyecek hale gelir.

Perihan, Ferda’yı Fikret’ten uzaklaştırmak için elindeki büyük kozu oynamaya karar verir. Ferda ise, Aras’ı tekrar ele geçirmek için gölde çektiği görüntüleri ortaya çıkarır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir