Akıncı 1. Bölüm
0

2021 yılının merakla beklenen ATV dizisi Akıncı yeni yılın ilk günü ekranlara merhaba diyor. Akıncı 1. Bölüm 1 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yayınlanan tanıtımları ile izleyenlerin uzun süredir beklediği yeni senenin ilk dizilerinden Akıncı ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Akıncı dizisinin oyuncı kadrosunda Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Atakan Hoşgören, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Müge Boz, Ercü Turan, Berrak Kuş, Berrin Arısoy, Serhan Onat, Yılmaz Bayraktar, Deren Talu, Kubilay Yılmaz ve Zeynep Melisa Alpergün gibi oyuncular yer alıyor.

Akıncı dizisinin çekimleri başta Kuzguncuk olmak üzere İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor. Akıncı dizisinin konusu ise; Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul’u koruyan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizinin tanıtımında Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Akıncı karakterinin “Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!” sözleri dikkati çekti.

Yıldıray Şahinler ise Cevdet Emiroğlu karakteri ile ilk kez izleyiciyle buluştu ve dizinin başrollerinden birinin de İstanbul olacağını “Burası İstanbul… Kibrin kül olduğu yangının başkenti!” repliğiyle paylaştı.

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ilgi gören ve önümüzdeki günlerde atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Akıncı dizisinin proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini Veli Çelik ve yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp/NTC Medya üstleniyor.

Akıncı 1. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8qq0zlUOKpM”]

Akıncı 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oW6ov0RF5jc”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir