1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 15. Bölüm

Maraşlı 15. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Maraşlı 15. Bölüm ile 26 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Maraşlı dizisi bu sezonun en dikkat çekici yapımları arasına girmeyi başardı. 19 Nisan Pazartesi akşamı 14. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin hayranları Maraşlı 15. bölüm fragmanı için de heyecanla beklemeye başladı. Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu dizinin başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz paylaşıyor. Peki, Maraşlı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 15. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 14. Bölüm Özeti

Abisi İlhan’ın yaptıklarını öğrenen Mahur, ailesinin bulaştığı bir kirli işi daha öğrenir. Başlarına gelenlerden sonra endişeye kapılan Aziz ise ailesiyle birlikte yeni bir hayat kurmak için yurtdışına kaçma kararı alır. Necati’nin ise başka planları vardır.

İyice köşeye sıkışan Behram son sevkiyatını yapıp ülkeden kaçmayı planlar. Hilal ise Maraşlı’ya; Behram’ın yakalanması gerektiğini söyler. Behram’ın peşine düşen Maraşlı, onu yakalamak için büyük bir operasyon düzenler.

Mahur, yurtdışına gitmeden önce Maraşlı’yla görüşmek ister. Şimdiye dek yaşamadıkları kadar romantik bir akşam geçiren Maraşlı ve Mahur birbirlerine aşklarını itiraf ederler.

Maraşlı, Mahur’u görmek için gittiği evde Necati’yle karşılaşır ve restleşmeye başlarlar. Necati restleşmede çok büyük bir itirafta bulunur. Duydukları karşısında öfkelenen ve yaşanılanların intikamını almaya kararlı Maraşlı, silahını çıkartır. Büyük yüzleşme kanlı bitecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir