1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 26. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 26. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 26. Bölüm ile 23 Mayıs Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 16 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu son bölümü reyting listesinde Total de 6,27 izlenme oranı ile 2. oldu. Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin 25. bölümünde; Biruni’nin Vaspurakan fethinde kullanılması için yaptığı devasa mancınıklar Ferzat tarafından ordugahta yakılmıştı. Ferzat, Bizans ile işbirliğine mi gitti, yoksa bu Alparslan’ın planının bir parçası mı? soruları yanıt aradı.

Alparslan Büyük Selçuklu 26. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 26. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm Özeti

Kekavmenos’un hatununu öldürdüğünü öğrenen Çağrı Bey obadan birkaç alp ile beraber Vaspurakan’a doğru hareketlendi. Çağrı, kaleye girip Kekavmenos ile hesaplaşacak mı? Vaspurakan seferi için yeni bir başbuğ belirleyecek olan Selçuklu’da, ordunun başında Alparslan mı, Süleyman mı, Yınal mı olacak? Adı sefer için komutanlıkta anılmayan Erbasgan, buna karşı nasıl bir tepki verecek? Yınal ile kozlarını paylaşarak öfkesini dindirebilecek mi? soruları yanıt aradı. Alparslan, Akça’ya babasının Hasan Bey olduğunu ikrar etmesini söylemişti. Akça, sırrını açıklayacak mı, yoksa dediği gibi Vaspurakan’ın fethinden sonra mı beyan edecek? Vaspurakan kuşatmasını savunmak için yoğun çaba içerisine giren Kekavmenos, mancınıkların yakılmasından dolayı rahat bir nefes aldı. Bizans’ın fethin gecikmesine karşı yeni hamlesi ne olacak? Diyojen, Selçuklu içinde yeni bir karışıklığa yol açarak fethin geciktirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir
Yalanci-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir