1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 5. Bölüm

Adı Sevgi 5. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Adı Sevgi 5. Bölüm ile 10 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Adı Sevgi dizisinin 4. bölümünde; Zeynep’i kaçıran Volkan beklemediği bir şekilde Emir’in eline geçmiştir. Elif, Zeynep’in güvenliğini sağladıktan sonra onun yaralarını sarmaya çalışırken, Emir ise Volkan’ın yaptıklarının bedelini ödetmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’in kurtuluşu için attıkları adımlar sonrası ikili arasında çatışmalar yaşanır.

Adı Sevgi 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 5. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 4. Bölüm Özeti

Emir, Ekrem’e Zeynep ve ailesini özgürlüğüne kavuşturacak gizli bir teklifle gider. Her ne şartla olursa olsun oğluna kavuşmak isteyen Macide, gözünü ne kadar karartabileceğini bir kez daha gösterir. Elif ve Emir’in ona aşıladığı umuda tutunmaya çalışan Zeynep, Macide’nin ailesine saldırısıyla sarsılır. Diğer yandan okulda olanların faturası Fidan’a kesilmiş, Fidan’ın Sarpça’dan uzakta başka bir okula gönderilmesine karar verilmiştir. Elif, Zeynep’in kurtuluşunu planlarken; Macide’nin bu kararına karşı gelmeleri için Şükran’ı ve Fidan’ı ikna etmeye çalışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir