1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 16. Bölüm

Akrep 16. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Akrep 16. Bölüm ile 25 Mart Perşembe yerine 1 Nisan Perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Akrep dizisi 15. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy’un yer aldığı diziye Fikret karakterini canlandıran Bekir Aksoy veda etti. Son bölümde; Fikret’in ölümünün ardındaki sır perdesi aralanmaya çalışılırken gözler Ferda’ya çevrilir. Yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden diziseverler soruyor: Akrep 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 15. son bölüm özeti.

Akrep 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=agPsG5a3F_8″]

Akrep 15. Bölüm Özeti

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’taki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir