1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 7. Bölüm

Elkızı 7. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni sezon dizilerinden Elkızı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Elkızı 7. Bölüm ile 4 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni sezon dizilerinden biri olan Fox dizisi Elkızı bölümleri büyük bir heyecana sahne oluyor. Başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş ve Fikret Kuşkan’ın yer aldığı Elkızı dizisi, çocuk yaşta öksüz kalan Ezo isimli genç bir kızın, annesinin kaderini yaşamasını ve intikamını konu alıyor. Elkızı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında; Ezo’nun doğum günü yaklaşıyordur ve Zeliha ayakları kelepçeli bir şekilde Ezo için doğum günü şarkısı söyler. Öte yandan Ali Ezo’nun doğum gününün kutlanmayacağını o gün annesini kaybettiğini söyler.

Elkızı 7. Bölüm Fragmanı

Elkızı 6. Bölüm Özeti

Ali sonunda cesaretini toplamış, Ezo’ya evlenme teklif edecektir. Ancak Ezo ortada yoktur.

Ezo’nun Bekir tarafından kaçırılması Cavidan’ı harekete geçirir. Sessiz sedasız torununu kurtarmaya çalışırken, Ezo’nun kaçırıldığını fark eden Ali jandarmayı harekete geçirir. Durum büyük çapta bir arama operasyonuna dönüştükçe Cavidan daha da sıkışıyordur. Bekir’i ikna edip Ezo’yu sağ salim almak için çırpınırken hiç ummadığı birisi, Seher ayağına dolaşacaktır.

Ezo, Bekir ile son yüzleşmesini yaşarken sona geldiğini düşündüğü anda Seher gelir. Ablası olduğundan bihaber olduğu Ezo’nun hayatı şimdi onun ellerindedir… Bir karar vermesi gerekmektedir… Ezo’yu kurtaracak mıdır yoksa arkasını dönüp gidecek midir?

Harun ise Nermin ve Aslı arasında sıkışıp kalmıştır. Etrafındaki kadınların baskıları ve içinde bulunduğu mecburiyetler onu yavaş yavaş daha karanlık bir tarafa itmektedir.

Herkes kendi çıkmazları ve oyunlarıyla uğraşırken, bütün dengeleri değiştirecek bir gerçek gün yüzüne çıkar… Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır, olamayacaktır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir