Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm ile 19 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 72. bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümüne Hünkar Yaman’ın cenazesi damga vurdu. Sevilen dizinin son bölümünde gözyaşları sel oldu. Gözyaşlarının hiç durmadığı son bölümde Demir ve Züleyha arasında yaşananlar merak uyandırdı.

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölümde Neler Oldu?

Tüm Çukurova tabutunun başında Hünkar’a hakkını helal eder. Tam o sırada camiye giren Sevda da tabutun başına yürümeye kalkar ama Züleyha onu durdurup, yanına alır.Demir ve Çukurovalılar şaşkın, konaktakiler ise kızgın halde Sevda’ya bakarlarken, avluya bir de jandarma gelecektir! Demir ve Fekeli, Hünkar’ın katilini bulmak için ant içerken, olaylar kimsenin bugün kadar görmediği bir Züleyha’yı ortaya çıkaracaktır! Sokaklara dökülüp linç yapmaya kalkan Adanalıları, elinde silah ile Züleyha durduracak! Ardından o da Hünkar’ın katilini bulmak için yemin edecektir!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir