Yeni Hayat 2. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizi yeni bölümü ile devam edecek. Yeni Hayat 2. Bölüm 10 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

İlk bölümüyle ekranlara gelen Yeni Hayat dizisinde; Özel Kuvvetler’den ayrılan Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürüyor. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanıyor. Yeni Hayat’ın ilk bölümünde Adem’in Yasemin’in koruması olarak işe başlaması anlatıldı. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerini paylaştığı Yeni Hayat’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Hayat 2. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 1. Bölümde Neler Oldu?

Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Tek problem Adem’in uzun süredir işsiz olmasıdır. Yakın arkadaşı Bekir’in bulduğu iş ile aileye yeni bir hayatın kapıları aralanır. Adem’in tek yapması gereken, zengin ve saygın bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir.

Nevin ise, nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesiyle, o ve ailesi, yabancısı oldukları, bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar. Ancak, Timur’un karanlık dünyası ve Yasemin’in sakladığı sırlarla dolu bu dünyada hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Adem bir yanda ailesi, diğer yanda korumakla yükümlü olduğu bu farklı kadın arasında hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir