Sadakatsiz 6. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 6. Bölüm ile 11 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz dizisi dün akşam yayınlanan 5. bölümü ile ekranlara geldi. Asya’nın Volkan’ın arkadaşı Mert ile buluştuktan sonra yaptıkları heyecan dozunu arttırdı. Asya ve Volkan’ın Derin, Haluk ve Gönül’le restaurant’ta karşılaşmaları iplerin biraz gerilmesine yol açar. Asya’nın son dönemdeki tavırları Volkan’ın şüphelenmesine neden olurken Asya intikam almak için adım adım yolunda ilerlemektedir. Mert bu süreçte Asya’nın Volkan’dan intikam almasına yardımcı olmak istediğini belirtir.

Sadakatsiz 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Sadakatsiz 6. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 5. Bölümde Neler Oldu?

Volkan, Asya ve Ali’nin, Derin, Haluk ve Gönül ile restorandaki sürpriz karşılaşmaları ipleri geriyor. Bu durumu fırsat bilen Asya, Derin’i rahatsız etmek için beklenmedik bir hamle yapıyor.

Öte yandan Asya’nın son zamanlardaki davranışlarında farklılık sezen Volkan, bu durumu izlemeye başlıyor. Asya’dan şüphelenen Volkan, nasıl bir yol izleyecek. Bebeğini dünyaya getirme konusunda kararsızlık yaşayan Derin ise kimsenin hesaba katmadığı bir durumun içinde kalıyor.

Asya’nın Volkan’la otel odasında buluşması olayları kızıştırıyor.

Volkan’ın en yakın arkadaşı olan Mert ise Asya’nın intikam planının bir parçası olmak için harekete geçiyor. Peki Asya ve Mert iş birliği nasıl sonuçlanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir