İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 23. Bölüm

Zümrüdüanka 23. Bölüm
+ - 0

Fox ekranlarında Çarşamba akşamları ekrana gelen Zümrüdüanka dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 23. bölüm 16 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüdüanka 22. bölüm ile 9 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlandı. Zümrüdüanka 22. son bölüme; Abbas ve Berham’ın ateşkesi damga vurdu. Demirkan ve Özgüçler arasındaki savaş, Behram’ın Latif’i kaçırmasıyla gittikçe kızışır. Ya oğlunun katilini ona teslim edecekler ya da Azimet Demirkan bir torununu daha toprağa verecektir. Zümrüdüanka 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zümrüdüanka 22. son bölüm özeti.

Zümrüdüanka 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7QfZg0IdlB0″]

Zümrüdüanka 22. Bölüm Özeti

Serhat kimse zarar görmesin diye çabalarken, Abbas, Behram’a öyle bir teklifle gelir ki, iki ezeli düşman bir süreliğine ateşkes imzalar.

Kalbindeki savaşı bitiren diğer bir kişi de Canan’dır. Hem kendine hem oğluna yepyeni bir sayfa açacak, kötü anıları geride bırakacaktır. Ancak bunu yapmadan önce teşekkür etmesi gereken biri vardır. Bu dünyada en büyük açlığının sevgi olduğunu haykıran biri. Suların durulmasını fırsat bilen Ülfet, elindeki kozu bir kez daha öne sürerek amacına ulaşır. Zümrüt’ün onun yüzünden zor durumda kalması umurunda bile değildir.

Zümrüt’ün tekrar eve dönmesi ve Serhat’la arasını düzeltmesi Azimet’in hoşuna gitmez. Onları ayırmanın bir yolunu düşünürken, Zümrüt rahatsızlanıp hastaneye kaldırılır. Artık Zümrüt’ün hayatını etkileyecek o karar, Azimet’in iki dudağı arasındadır.

Yorum Yap