1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Duy Beni Dizisi Star TV Ekranlarında Başlıyor

Star’ın yaz aylarına damgasını vuracak yeni dizisi Duy Beni 7 Temuuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekranlara geliyor.

Duy Beni Dizisi Star TV Ekranlarında Başlıyor!
0

Sezon içersinde uzun bir süre tek dizisi Kaderimin Oyunu ile pek verilmi bir sezon yaşamayan Star TV, yaz ayları ile birlikte dizilere iddalı yaptığı girişini sürdürmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif’in yazdığı dizinin başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Murat Daltaban ve Durul bazan gibi genç oyuncular yer alıyor.

Süreç Film yapımcılığını üstleneceği Duy Beni dizisinin konusu ise Ekim’in yakın arkadaşı Meltem’e bir araba çarpar ve kaçar. Kaza sonunda Meltem felç geçirdiği için yürüyemez. Herkes kaçan aracı bulmak için seferber olur fakat araç Doğru Koleji’ne girerek gözden kaybolmuştur. Doğru Koleji’nin bir çok karanlık sırrı da vardır. Bu suçlama kanıtlanamaz ve okul yönetimi, olayı unutturmak için kaza çevresinden üç gence burs vermeye karar verir. Ekim, bursu kazanan öğrenciler arasında yer alır. Ancak amacı, çocukluk arkadaşı Leyla’ya zarar verenlerin izlerini bir şekilde bulmaktır. Onunla birlikte Bekir ve Ayşe de sınavı kazanmıştır. Onlar için artık yeni bir serüven başlayacaktır.

Star TV ekranlarının yeni dizisi Duy Beni oyuncu kadrosunda ise; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Duy Beni Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir