İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Şeref Sözü 2. Bölüm

Şeref Sözü 2. Bölüm
+ - 0

Show TV ekranlarının yeni dizisi Şeref Sözü 2. Bölüm ile devam ediyor. Şeref Sözü dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Çarşamba akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Şeref Sözü dizisi birinci bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Öykü Çelik ve Aras Aydın’ın yer aldığı dizi her Çarşamba akşamı diziseverlerle buluşacak. Şeref Sözü dizisinde; Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. Şeref Sözü dizisi yeni bölümde İsra’nın, Cihan Ababeyli’nin karısı olarak adaya gelişi Yasemin’i çileden çıkarırken Mustafa’yı da alıp gitmesiyle Adabeyli Adası’nda telaşlı anlar yaşanıyor. İsra’nın vurulması ise herkesi şoke ediyor.

Şeref Sözü 2. Bölüm izle

Şeref Sözü 2. Bölüm Fragmanı

Şeref Sözü 2. Bölüm 2. Fragmanı

Şeref Sözü 1. Bölümde Neler Oldu?

Cihan Adabeyli, Adabeyli Adası’nın ve ailesinin kurallarını koyan, koca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Cihan’ın hayatı, yıllar önce hayatını kurtaran Ömer Nasir’e verdiği ‘şeref sözü’nü tutmak için yola çıkmasıyla değişti.
Ömer Nasir’in kızı İsra, eski nişanlısı Faruk’tan kaçıyordu. Kucağında yeni doğmuş bebeği ve dadısı Mahbube ile Türk Elçiliği’ne sığınan İsra, babasının ona yardım istemesi için verdiği numarayı aradı. Yaşamak için son çaresi bu numaranın sahibi Cihan’dı!
Diğer tarafta Adabeyli Adası’nda Cihan ve Yasemin’in büyük düğün hazırlığı vardı. Düğüne çok az bir zaman kalmasına rağmen Cihan, hemen uçağa atlayıp Lübnan’a doğru yola çıktı. İsra, köşeye sıkışmış halde hem çocukluk aşkını hem de hayatını kurtaracak adamı beklerken Cihan, elçilik kapısında bekleyen Faruk’u atlatarak içeri girmeye başardı. İsra ve bebeğini oradan çıkarmanın tek bir yolu vardı; evlenmeleri! Cihan, hayatını değiştirecek o kararı alarak İsra ile evlendi ve bebeğin kimliğine de baba adı olarak Cihan yazıldı.

Yorum Yap