İçimizden Biri 1. Bölüm
0

Show TV ekranlarının yeni dizisi İçimizden Biri ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Süreç Film’in yapımı diziye dair “İçimizden Biri ne zaman başlayacak?” sorusu cevabını buldu. İçimizden Biri 1. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan, Süreç Film imzalı merakla beklenen dizi “İçimizden Biri” 12 Eylül Pazar akşamı ekran yolculuğuna başlıyor.

Show TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek’in yer aldığı “İçimizden Biri” dizisi için geri sayım başladı. İçimizden Biri ilk bölüm fragmanı yayınlandı.

İçimizden Biri 1. Bölüm Fragmanı

İçimizden Biri Dizi Konusu

Çekimleri Marmaris’te yapılan İçimizden Biri dizisinin konusu; Ayrı dünyaların insanları olan Adam (Bora Akkaş) ile Havva’nın (Özge Yağız) romantik ve macera dolu aşk hikayesini anlatan İçimizden Biri seyirciyi sımsıcak bir dünyanın içine çekmeye hazırlanıyor. İrlandalı Adam ile Türk kızı Havva’nın imkanlı kılmaya çalıştıkları aşk hikayesi büyük bir heyecanla bekleniyor.

İrlandalı Adam ile Türk kızı Havva’nın imkanlı kılmaya çalıştıkları aşk hikayesi büyük bir heyecanla bekleniyor.

İçimizden Biri Dizi Oyuncuları

İçimizden Biri dizisinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora, Renan Bilek’e; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Dizinin genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini ise başarılı isim Ersoy Güler üstleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir