Menajerimi Ara 10. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni gününde yeni bölümü ile yayınlanmaya devam ediyor. Menajerimi Ara 10. bölüm ile 25 Ekim Pazar akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Menajerimi Ara dizisi 9. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Menajerimi Ara 9. bölüme Beren’in Dicle’nin sırrını öğrenmesi damga vurdu. Dicle ve Barış arasındaki çekim devam ederken diziye katılan yeni karakter Emir Elidemir Barış’ı çileden çıkarıyor. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor.

Menajerimi Ara 10. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 10. Bölüm 2. Fragmanı

Menajerimi Ara 10. Bölüm Önizleme

Menajerimi Ara 9. Bölümde Neler Oldu?

Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğunu öğrenen Beren, Dicle’yi hayatlarından çıkarmaya karar verir. Feris ve Kıraç, iki eski sevgili olan oyuncuları Gülce ve Hakan’ı aynı projede oynamaları için ikna etmeye çalışırken, yaşanan yanlış anlaşılmalar ortalığı karıştırır ve ajansta işler zora girer. Nejat’ın kendisinden bir şeyler sakladığını düşünen Feris, hiç beklemediği bir gerçekle karşılaşır. Dicle kendi hayatındaki sorunlarla mücadele ederken, Feris’in oyuncusu olan Emir’le tanışır. Barış ise hem Dicle’nin yanında olmaya hem de Beren’i durdurmaya çalışır. Ajansta yaşanan her şey sosyal medyaya sızınca, içlerinde muhbir olduğundan emin olan menajerler durumu çözmek için harekete geçer. Beren ve Dicle ile ilgili ortaya çıkan gerçekler ajanstaki bütün dengeleri değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir