Sefirin Kızı 25. Bölüm
0

Sefirin Kızı 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yeni bölümleri ile devam ediyor. Sefirin Kızı 25. Bölüm ile 26 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sefirin Kızı 24. bölümüyle bu hafta yayınlandı. Sefirin Kızı 24. bölümde Melek’in Menekşe yüzünden kalbinin durması bütün dengeleri değiştirdi. Nare ve Sancar’ın evlat acısıyla per perişan oldular. Menekşe’nin limonatasına koyduğu uyku ilacı yüzünden Melek’in kalbi durur. Nare ve Sancar, kızlarının acısıyla kenetlenirler. Nare kızı uçup gitmesin diye onun başucunda ellerini sıkı sıkı tutarken, Sancar camiye gidip Allah’a yalvarır ve bir adak adar. Önümüzdeki hafta 25. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Sefirin Kızı’nda Nare ve Sancar aşkına bir de annesi Halise’den destek gelecek.

Sefirin Kızı 25. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 25. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 24. Bölümde Neler Oldu?

Menekşe’nin limonatasına koyduğu uyku ilacı yüzünden Melek’in kalbi durur. Nare ve Sancar, kızlarının acısıyla kenetlenirler. Nare kızı uçup gitmesin diye onun başucunda ellerini sıkı sıkı tutarken, Sancar camiye gidip Allah’a yalvarır ve bir adak adar. Eğer kızı yaşarsa, Alacakuş’la yavrusunu uçup gitmeleri için serbest bırakacaktır. Menekşe konağın içinde hapis kalan Akın’ı dışarıya çıkarmaya çalışırken, Gülsiye’ye yakalanır. Kahraman, çocuk kaçırmaya kalkıştıkları için onlara çok sinirlenir ama yine de onları kurtarmak için bir plan yapar. Lakin, bu sefer Kahraman da Sancar’ın kurduğu çok büyük bir tuzağın içine çekilmiştir. Melek’in hayatıyla sınanan Sancar ve Gediz, bir günlüğüne düşmanlıklarına ara verirler ve sadıçlıklarının ilk yıllarındaki kanunsuz günlerine geri dönerler. Acı, eski sadıçları bir günlüğüne de olsa birleştirmiştir ve Melek’in kalbini durduranların kalplerini söküp çıkarmadan durmayacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir