1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 9. Bölüm

Akrep 9. Bölüm
0

Yeni günü ile artık Perşembe akşamları ekranlara gelen Akrep dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Akrep 9. Bölüm ile 4 Şubat Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisi 8. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri artık Perşembe akşamları yayınlanacak. Akrep dizisinin 8. son bölümü yayındaydı. Son bölümde; Perihan kızı Berna’nın ölümünün peşine düşer. Ferda ise Fikret’in hiç aklına gelmeyen kozlarını bir bir ortaya koyar. Fikret için zor anlar başlar. Akrep 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OGepRabrZYQ”]

Akrep 8. Bölüm Özeti

Köşeye sıkışan Ferda, şeytani planını uygulamaya koyuyor. Annesi Perihan tarafından Berna’nın öldüğü geceyle ilgili sorgulanan Ferda, şimşekleri Fikret’in üzerine çekmek için zekice bir hamle yapacak.

Fikret, cinayet gecesiyle ilgili delil bulmak için çalışırken, İpek’in kalp ameliyatı, ailenin sorunlarını bir kenara bırakıp bir araya gelmesine vesile olacak.

Karısının katilinin sevgilisi olduğu gerçeğiyle yüzleşen Fikret ne yapacak? Ferda cinayetle ilgili üzerinde toplanan şüpheleri dağıtabilecek mi? Perihan, kızının ölümüyle ilgili gerçeğe ulaşabilecek mi? İpek’in ameliyatı başarılı geçecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir