1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Sweet Tooth 2. Sezon Onayını Aldı

Sweet Tooth 2. Sezon Onayını Aldı
0

Tatlı Diş çizgi roman uyarlaması Sweet Tooth 2. sezon onayını aldı. Netflix minik oyuncu Christian Convery’nin başrolünde yer aldığı Sweet Tooth, 2. sezon onayını verdi. Fantastik dizi yeni sezonu ile birlikte maceralarınaa devam edecek. Sweet Tooth 2. Sezon 8 bölümden oluşacak.

Netflix’in ilk sezonu, 4 Haziran 2021’de yayınlanan ve yayınlandığı ilk dört hafta içerisinde 60 milyon kullanıcıya ulaşan Sweet Tooth dizisinin, birer saatlik 8 bölümden oluşacak ikinci sezonuyla ekranlara geri döneceği kesinleşti. Dizinin yaratıcısı Jim Mickle, 2. sezonda yürütücü yapımcı, senarist, yönetmen ve dizi sorumlusu olarak geri dönecek. İlk sezonda Gus, Tommy Jepperd, Aimee, Wendy, Bobby gibi karakterleri tanımış ve sevmiştik. Netflix, 2. sezonla birlikte en sevdiğimiz karakterleri ekranlarda göstermeye devam edecek. Jeff Lemire’nin yaratıcısı olduğu grafik romandan uyarlanarak dizi haline getirilen Sweet Tooth, ilk sezonuyla büyük beğeni toplamıştı. Bir yandan da Gus’ın talihsiz hikayesiyle kalplerimiz kırılmıştı.

Mickle ile birlikte dizinin 2. sezonunda Susan Downey, Robert Downey Jr., Amanda Burrell ve Linda Moran da yürütücü yapımcılar arasında yer almaya devam edecek. Netflix’ten 2. sezon onayı alan, Kanadalı Jeff Lemire tarafından yaratılan ve 2009 yılında ilk baskısı DC Comics çatısı altında yer alan Vertigo tarafında yayımlanan Sweet Tooth serisinin uyarlaması olan dizinin oyuncu kadrosunda Christian Convery, Game of Thrones dizisinde rol alan Nonso Anozie, Utopia ve Les Misérables gibi yapımlarla tanınan Adeel Akhtar, Aliza Vellani, Stefania LaVie Owen, Dania Ramirez, Neil Sandilands, The Last Man on Earth dizisinde yer alan Will Forte ve James Brolin yer alıyor.

Sweet Tooth, insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Netflix, Sweet Tooth’un 2. sezonu için henüz bir gösterim tarihi açıklamadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir