1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 16. Bölüm

Sadakatsiz 16. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile devam ediyor. Sadakatsiz 16. Bölüm ile 3 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 15. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları diziseverlerle buluşuyor. Sevilen dizide Ali’nin okuldaki eşyaları almasının ortaya çıkması her şeyi değiştirecektir. Derin’in planları başarılı şekilde işlerken Asya olanlarda Volkan’ın payı olduğunu düşünür. Asya, oğlunun okuldaki arkadaşlarının eşyalarını alması ile büyük şaşkınlık yaşar. Bu durumda Turgay’dan fikir alır ve eşyaları okula götürür. Ali’nin yaptıkları tüm okulda duyulur, olanlardan annesini suçlayan Ali, babasında kalmayı ister. Sadakatsiz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 15. son bölüm detayları.

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SqV7KINE8lA”]

Sadakatsiz 15. Bölüm Özeti

Asya, Nil, Volkan ve Selçuk çekişmesi sonrası binadan düşen Selçuk olmuştur. Hastanede tedavi gördüğü sırada yanında olan Nil’dir. Asya’nın da yanı başından ayrılmayan Volkan, Derin’de şüphelere neden olmuştur. Mert ise Derin ile Volkan ilişkisini bozarak eski en yakın arkadaşından intikam alma peşindedir.

Ali’nin hakkındaki gerçekleri öğrenen Asya perişan halde Turgay’a fikrini sorar. Ali’nin okuldan topladığı eşyaları okula götürür. Bir şekilde tüm yaşananların sebebinin Ali olduğu okulda yayılır. Ali ise Asya’yı suçlayarak babasında kalmak ister. Volkan aklından çıkaramadığı Asya’nın artık üzülmesini istemez. Bu nedenle Ali konusunda verdiği sözü tutacağını belirtse de Derin çiftin ilişkisine son darbeyi indirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir