Survivor 2020 Birleşme Partisinden İlk Görüntüler
3

TV8 ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor tüm hızı ile devam ediyor. Her hafta tanık olduğumuz ünlüler gönüllüler mücadelesi bu hafta yerini birleşme partisine bırakıyor. Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesaplarından paylaştığı ilk görüntüler oldukça eğlenceli bir birleş partisi vaad ediyor.

Büyük sürprizlerin yaşanacağı ve izleyicilerin merakla beklediği Survivor Birleşme Partisi‘nden ilk görüntüleri Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştı.

Birkaç gün önce Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında bu partiye dair sürprizleri açıklayan Acun Ilıcalı’nın yeni paylaşımına ilgi büyük oldu. Ilıcalı’nın paylaşımında dikkat çeken isimler ise ünlüler takımından Aycan Yanaç ve gönüllüler takımından Cemal Can Canseven’di.

Acun Ilıcalı’nın paylaştığı görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılırken DJ olan yarışmacı Cemal Can Canseven ile Aycan’ın düeti ve dansı büyük beğeni topladı.

https://www.instagram.com/p/B-15_Eppail/

Acun Ilıcalı‘nın paylaştığı diğer bir görüntüde ise gönüllüler takımında yarışan Ardağan’ın seslendirdiği Adana’ya Gidek şarkısı ile diğer yarışmacıların halay çektiğini görüyoruz.

Survivor haftanın 7 günü TV8 ekranlarında yayınlanıyor.

Ayrıca yoğun gelen talep üzerine Cemal Can ve Aycan’ın dans ettiği şarkı hangi sorusuna cevağ vermek istiyoruz.
Şarkının adı: Ayo & Teo – Rolex
Video:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Aycan ve cemalcan superler ya :)

  2. Selamlar, Cemalcan ve Aycan’ın sözylediği şarkı nedir? Bilenler yazabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir