1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Alef 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Alef 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
0

BluTV platformunda ekrana gelen ve ilk sezonu ile büyük bir beğeni toplayan Alef dizisinin 2. sezonu hakkında haberler gelmeye başladı. İlk sezonda Kenan İmirzalıoğlu’na Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen eşlik ediyordu. Dizi, yurt dışındaki önemli mecraların hazırladığı yılın en iyi dizilerini içeren listelerde kendine yer bulmuştu.

Ödüllü yönetmen Emin Alper’in yönettiği Alef dizisi 2. sezonu ile yoluna devam edecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Alef dizisinin 2. sezonunda, son olarak 50 m2 dizisinde rol Aybüke Pusat ile Mucize Doktor dizisi ile büyük yükseliş yapan Taner Ölmez, Alef 2. sezonun başrolü olacak.

Alef dizisinin ilk sezonunun konusu ise şöyleydi: Hırslı bir dedektif olan Kemal ile tecrübeli ortağı Settar, İstanbul Boğazı’nda bulunan bir ceseti araştırmakla görevlendirilir. Kemal ile Settar, ceset ile ilgilenirken, ardı ardına cinayetler ortaya çıkmaya başlar. İşlenen bu gizemli cinayetleri çözmeye çalışan Kemal ve Settar’a, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar da yardım eder. Ekip, işlenen gizemli cinayetlerle ilgli araştırmalarını ilerlettikçe yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesinin açığa çıkmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir