Yeşilçam Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

İlk sezonu ile izleyicilerden büyük beğeni toplayan Çağan Irmak’ın yönettiği; Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrollerini üstlendiği BluTV dizisi Yeşilçam dizisinin 2. sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

BluTV’nin kısa sürede bir hit haline gelen ve nostalji rüzgarları estiren dizisi ‘Yeşilçam’ın ekibi, ikinci sezon için sete girdi ve çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu için çalışmalar sürerken bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda, çok daha heyecanlı bir sezonun sinyalleri verilirken, hikayede yeni bir dönemin anlatılacağını da görmüş olduk.

1960’lı yılların Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikâyesini ekrana taşıyacak olan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat veriyor. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandırıyor. Dizinin merakla beklenen ikinci sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yeşilçam 2. Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Qd8xpq_P0SQ”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir