1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm ile 27 Şubat Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk her Cumartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkıyor. Son bölümde; Mine’nin sürprizi herkeste soğuk duş etkisi yaratmıştır. Kuzey ve Yıldız, çareyi uzaklaşmakta bulsa da bıraktıkları hayat, eskisi gibi devam edemeyecektir. Yıldız’ın sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmesi için canını dişine takan Kuzey için mücadele edeceği bir cephe daha açılmıştır. Ama Kuzey, yılmaz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. son bölüm özeti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hJBE37fgTCk”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Özeti

Yıldız’ın sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmesi için canını dişine takan Kuzey için mücadele edeceği bir cephe daha açılmıştır. Ama Kuzey, yılmaz. Ailesi için elinden geleni yapmaya devam eder. Bir süre stresten uzak kalmak ona da Yıldız’a da çok iyi gelecektir. Kuzey ve Yıldız, çareyi uzaklaşmakta bulsa da bıraktıkları hayat, eskisi gibi devam edemeyecektir. Herkes adeta çil yavrusu gibi dağılmıştır. Kızlar, sürpriz isimlerle birlikte kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulurken Sefer de birdenbire kendini sokaklarda bulmuştur. Tehlike ise yine en beklenmedik zamanda yine kendini gösterecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir