1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 60. Bölüm

Gönül Dağı 60. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 60. Bölüm ile 16 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Gönül Dağı bölümleri yine Cumartesi akşamının en çok izlenen yapımı oldu. Gönül Dağı 59. son bölüm Totalde 9,28 reyting ile Totalde 1. oldu. Gönül Dağı 59. son bölümünde; 11 ayın sultanı Ramazanın gelmesiyle birlikte kalabalık iftar sofraları kuruluyor. Bereketiyle gelen ayda ailecek oturulan iftar sofrasında Taner, İlhami’nin verdiği bir haberle şoke olur. Ramazan ise Asuman’ı istemeye hazırlanmaktadır ancak mazideki anıların getirdiği endişeler bir türlü peşini bırakmaz.

Gönül Dağı 60. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 60. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 59. Bölüm Özeti

Ramazanın bereketiyle ailecek kurulan bir iftar sofrasında Taner, İlhami’den duyduğu beklenmedik bir haberle sarsılır… Ramazan ise Asuman’ı istemeye hazırlanmaktadır ancak mazideki anıların getirdiği endişeler bir türlü peşini bırakmaz. Ramazan ve Asuman’ın isteme merasiminde neler yaşanacak?
Bu arada amcaoğullarına yurtdışından bir telefon gelir. Amcaoğulları ilk siparişlerini almanın heyecanıyla kolları sıvarlar… Zahide, Fikret’in vasiyetini açmasıyla birlikte çarpıcı gerçeği öğrenir. Zahide ve Sefer’i bekleyen bu durum çocukları nasıl etkileyecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir