1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 26. Bölüm

Son Yaz 26. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizilerinden Son Yaz final bölümü ile son kez Fox tv ekranlarında yayınlanacak! Son Yaz 26. Bölüm ile 16 Ekim Cumartesi akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Birçe Akalay’ın rol aldığı Son Yaz dizisi son bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Selim Savcı öldürülen eşinin ardındaki sır perdelerini aralamak için bütün her şeyi itiraf ediyor. Son Yaz 26. Bölüm final ile 16 Ekim Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz 26. Bölüm Final Fragmanı

Son Yaz 26. Bölüm Final 2. Fragmanı

Son Yaz 25. Bölüm Özeti

“Bir sabah güneşi ile Ege’de başlayan Son Yaz yolculuğumuz, sizlerle gerçek bir evrene dönüşürken bizi her daim baş tacı ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz. 26. bölüm itibarıyla hikayemizi sonlandırırken, hep güzel anılarınızda kalacağımıza eminiz. Unutmayın anahtar hala saksının altında. Selametle…” ifadeleri ile ekranların sevilen dizisi Son Yaz dizisi veda mesajını yayınlandı.

Soner’in vurulması ile Emel, kızının ne kadar büyük bir tehlike altında olduğunu tekrar anlar. Emel Naz’ı almak istese de bu o kadar kolay olmayacaktır. Naz artık Sancaktar Ailesi’nin bir üyesidir. Selim’in de konuya dahil olmasıyla bu durum, büyük bir aile krizine sebep olur. Sancaktar’lar ve Kara Ailesi yüz yüze gelecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir