1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 14. Bölüm

Alev Alev 14. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Alev Alev 14. Bölüm ile 11 Şubat Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 13. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin son bölümüne; Cemre, Çelebi’nin sunduğu teklifle karşı karşıya kaldı ve ortalık karıştı. Alev Alev dizisinde heyecan dün akşam yayımlanan 13. yeni bölümle devam etti. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide gözler 14. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Alev Alev 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oxFTjhVUl_U”]

Alev Alev 13. Bölüm Özeti

Kızı Güneş’in hastalığını iyileştiren Cemre, Çelebi’nin sunduğu teklifle karşı karşıya kalır.

Ömer zor günler geçiren Rüya’yı yalnız bırakmazken ona, birkaç saatliğine Rüya Yıldırımlar olmanın zorluklarını unutacağı, tatlı bir sürpriz hazırlar. Ameliyat sonrası Ali’yi ziyaret eden Çiçek, hayatının en güzel hediyesini alır.

Amcası ile yüzleşen Ozan ise idealleri ve mecburiyetleri arasında bir seçim yapmak zorundadır. Çelebi, karşısında duran herkesin hayatını alev alev tutuşturmaya kararlıyken, Rüya, Ömer, Ozan ve Tomris Çelebi’ye boyun eğmeden mücadele edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir