1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Gizemli Hemşire Ratched’dan Yeni Fragman

Gizemli Hemşire Ratched’dan Yeni Fragman
0

Sarah Paulson’ın gizemli bir hemşire rolünü canlandıracağı yeni Netflix dizisi Ratched‘dan yeni altyazılı fragman geldi. Ratched, 18 Eylül Cuma tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

5 Oscar kazanan efsane film One Flew Over the Cuckoo’s Nest, ülkemizdeki adıyla Guguk Kuşu’nun TV projesi Ratched’a sayılı günler kala yeni bir fragman yayınlandı. Netflix Türkiye hesaplarından altyazılı yayınlanan fragman heyecanı biraz daha artıracak. TV versiyonunda, filmde kötülüğün timsali olarak izlediğimiz hemşire Mildred Ratched’ın geçmiş hayatı anlatılacak. Sarah Paulson, ikonik hemşire Ratched rolüyle başrolde yer alıyor. American Horror Story’le büyük ün kazanan ve son dönemin en üretken isimlerinden biri olan Ryan Murphy, dizinin yaratıcılarından biri.

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın birlikte yaratım sürecini yürüttüğü Ratched, akıl hastanesinde hemşire olan Mildred Ratched’ın 1975 yapımı orijinal filmdeki nefret oldu haline dönüşümünü ekrana yansıtacak. Mildred, 1947’de bir psikiyatri hastanesinde işe başlar ve ilginç deneyler yaptıklarını fark eder. Mildred, bu iş için en iyi aday olduğu izlenimini vererek işi kapar ama zaman geçtikçe içindeki şeytani hisler ortaya çıkar ve değişim süreci başlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Sarah Paulson (Mildred Ratched), Cynthia Nixon (Gwendolyn Briggs), Judy Davis (Nurse Betsy Bucket), Sharon Stone (Lenore Osgood), Jon Jon Briones (Dr. Richard Hanover) Finn Wittrock (Edmund Tolleson), Charlie Carver (Huck), Alice Englert (Dolly), Amanda Plummer (Louise) Corey Stoll (Charles Wainwright), Sophie Okonedo (Charlotte) ve Vincent D’Onofrio (Belediye Başkanı George Wilburn) bulunuyor.

Ryan Murphy, Ian Brennan, Sarah Paulson, Alexis Martin Woodall, Aleen Keshishian, Jacob Epstein, Jennifer Salt, Margaret Riley, Michael Douglas, Robert Mitas ve Tim Minear, Ratched’ın yürütücü yapımcılık görevini üstleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir