1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 6. Bölüm

Arıza 6. Bölüm
0

Show TV’nin yeni sezon dizilerinden Arıza dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arıza 6. Bölüm ile 18 ekim Pazar akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Arıza dün gece 5. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı Arıza dizisi dün gece 5. bölümüyle ekranlardaydı. Arıza 5. Bölümünde Haşmet aklını kurcalayan soruları Ali Rıza’ya sorar. Ali Rıza verdiği cevaplarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in sağ kolu olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden çökertmek için konsorsiyuma girmesini ve Ersoylularla el sıkışmasını söyler. Arıza dizisinin yeni bölüm fragmanı ise bugün yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Arıza 6. Bölüm izle

Arıza 6. Bölüm Fragmanı

Arıza 6. Bölüm 2. Fragmanı

Arıza 5. Bölümde Neler Oldu?

Haşmet aklını kurcalayan soruları Ali Rıza’ya sorar. Ali Rıza verdiği cevaplarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in sağ kolu olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden çökertmek için konsorsiyuma girmesini ve Ersoylularla el sıkışmasını söyler. Fuat’a baskı yapan Haşmet, Ali Rıza’nın artık onun sağ kolu olduğunu ve onunla sulh içinde bir arada olmaları gerektiğini söyler. Konsorsiyum toplantısına sürpriz bir şekilde katılan Haşmet, aldığı kararla herkesi şaşırtır. Haşmet’in beklenmedik hamlesi karşısında Fuat, kendisine destek aramak için harekete geçer. Geçmişin izlerini süren Halide ise Sadi Aksoy’un peşine düşer ama Sadi Aksoy’un peşine düşen sadece Halide değildir. Ali Rıza da çok farklı bir nedenle Sadi’nin peşindedir. Ancak Ali Rıza’yı Muzaffer’in de içinde olduğu büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir