1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 30. Bölüm

Mucize Doktor 30. Bölüm
0

FOX kanalının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni sezonu ile ekranlara geri döndü. Dizi yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 30. Bölüm ile 24 Eylül Perşembe akşamı FOX tv’de.

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Mucize Doktor’un yeni sezonu bu akşam yayınlanan 29. bölüm ile başladı. Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Özge Özder gibi isimlerin yer aldığı dizinin son bölümünde, Berhayat Hastanesi’nde ansızın yaşanan görünmez kaza, bütün hastanede kaosa neden oldu.

Mucize Doktor 30. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 30. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 29. Bölümde Neler Oldu?

Berhayat Hastanesi’nde sıradan bir gündür; Ali, Nazlı’yla ilişkilerini bir ileriki aşamaya taşımaya kararlıdır ama bunu nasıl yapacağını tam bulamaz. Beliz artık iyiden iyiye hamile Kıvılcım’la kavga eder ve Tanju, Damla yerine gelen yeni cerrahi asistanı Doruk ilk iş gününe geç kaldığı için küplere biner…

Ve ansızın bir görünmez kaza bütün hastaneyi kaosa boğar.Önce acil servis sonra bütün hastane yaralılarla dolup taşmaya başlar. Henüz kimse fark etmese de hastane ahalisinden önemli biri de yaralıların içindedir. Polis ve itfaiye olayı kontrol altına almaya uğraşır. Hastane kaynakları son damlasına kadar kullanılır. Ve bütün bu kaosun tam ortasında, en kritik anda, Ali doktorluğa ilk başlarken verdiği sözü hatırlar. Ali sözünü tutar.

Ama bu sözün bedeli birçok kişi için çok ama çok ağır olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap