1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Can Yaman’ın Yeni Dizisi Viola come il mare

Can Yaman’ın Yeni Dizisi Viola come il mare
0

Bür süredir kariyerine ve yaşantısana İtalya’da devam eden Can Yaman, Francesca Chillemi’yle başrolü paylaştığı “Viola Come il Mare” adlı 6 bölümlük dizisi İtalya’da Canale 5’te yayınlanmaya hazırlanıyor.

Can Yaman’ın İtalya’da oynadığı ilk dizisinin yayınlanmasına çok az kaldı. İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman‘ın hayranlarının heycanlı bekleyişi devam ederken, yayıncı kanal Canale 5 Viola come il mare dizisinin ilk fragmanını yayınladı. Lux Vide’ın yapımını üstlendiği dizide Yaman’a Francesca Chillemi eşlik ediyor.

Can Yaman dizide Francesco Demir karakterini canlandıracak. Yaman’ı özgüveni düşük ama araştırma yeteneğine sahip bir adam olarak izleyeceğiz. Oyuncu, İtalyan bir anne ve Türk bir babanın oğlu olan Francesco Demir karakteri hakkında Corriere Della Serra gazetesine şunları söyledi: “Francesco içgüdüleriyle hareket eden bir polis. Kadınların ilgisine de yabancı değil.

Moda gazeteciliği alanında çalışmış muhteşem ve çekici bir kadın olan Violet Vitale, hiç tanımadığı babasını aramak için Paris’ten Palermo’ya döner. Orada, Violet, suç olaylarını konu alan online bir yayıncı için çalışmaya başlar ve Müfettiş Francesco Demir ile işbirliği yapar. Francesco, karizmatik ve baştan çıkarıcı, işinde oldukça başarılı ama insanlığa çok az inancı olan birisidir. Yani bu bakımdan Violet’in tam tersidir. İş konusunda son derece sezgisel olan Demir, aynı zamanda dürtüseldir ve kuralları esnetmeye hazırdır.

Birisi muhabir, diğeri polis olarak cinayet olaylarında yan yana çalışırlar. Zıtların çatışması göz önüne alındığında, başta çok zor olsa da zamanla başarılı biçimde iş birliği yapmayı da öğrenirler. Çünkü Violet, bu konuda özel gücüne güvenmektedir: sinestezi. Sinestezi, yalnızca bir konuşma biçimi değil, aynı zamanda, görme ve işitme gibi birden çok duyunun kendiliğinden ve kontrol edilemez şekilde harmanlanmasıdır.

Violet, duyguları renklerle ilişkilendirebilmektedir. Bir kişiye baktığında, onun en derin, muhtemelen gizli duygularını okumasını sağlayan bir renk görür: korku, neşe, acı – Violet, karşılaştığı insanların gerçek zihniyetlerini kavrama yeteneğini geliştirir. Ancak sinestezisinin perde arkasında, Palermo’ya dönmesinin gerçek nedeni ile ilgili daha büyük bir sırrı saklamaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir