1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 22. Bölüm

Alev Alev 22. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Alev Alev 22. Bölüm ile 8 Nisan Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Alev Alev 21. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne; Ömer’in ani evlilik teklifine Rüya’nın verdiği sürpriz karşılık damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Alev Alev 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Alev Alev 21. Bölüm Özeti

Cemre ve Ozan’ın öpüşmesinin ardından Çelebi’nin gizlice kurduğu plan, Ozan’ın köşeye sıkışmasına yol açar. Ömer’in ani evlilik teklifine Rüya’nın verdiği sürpriz karşılık, ilişkilerini beklenmedik bir yere getirecektir.

Atlas neden konuşmadığını Çiçek’e anlatırken, İskender ve Çiçek kendilerini, Bülent’in karşısında, şok edici bir durumun içinde bulur.

Tomris için tünelin ucundaki ışık belirirken, sürpriz bir isim serbest kalmasına yardımcı olur. Cemre, Çelebi’ye karşı olan mücadelesinde çok tehlikeli bir risk alarak, kocasının açığını bulmaya çok yaklaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir