1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 2. Bölüm

Kasaba Doktoru 2. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kasaba Doktoru 2. Bölüm ile 15 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru Cuma akşamları izleyenleri ile buluşuyor. Kasaba Doktoru dizisinin ilk bölümünde; Hastanede yaşanan kargaşa göze çarpmaktadır. Doktor Hakan Aydıner’in hastane içindeki olaylara karşı duruşu ve kurallardan bahsetmesi ilgi çeker.

Kasaba Doktoru 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 2. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 1. Bölüm Özeti

Ömer’in babası yaralı olarak geldiği Özel Gümüşok Hastanesi’nde vefat eder. Ömer bu vefattan hastaneyi sorumlu tutar ve kendince hesap sormaya kalkar. Hakan Hoca’nın zamanında müdahalesiyle de hayatı değişir… ünlü doktor ve cerrahlarını barındıran bu hastanede kendini kanıtlamak için bir mücadelenin içine girer.

Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı hiç barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Özel Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin ardından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel Uluçınar Hastanesi’nde bulur.

Bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir