1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 35. Bölüm

Sadakatsiz 35. Bölüm
0

Sadakatsiz dizi yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 35. Bölüm ile 20 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D kanalından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz 34. bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz‘in son bölümünde; Bahar’ın hamilelik müjdesi dikkat çekti. En sonuncu bölümde diziye dahil olan Aras karakterinin gizemli halleri merak edilirken Asya’nın ona olan ilgisi de seyircinin gözünden kaçmıyor. Öte yandan; Sadakatsiz yeni bölümde Derin’in Asya’nın evini gözetlerken Aras’ı görmesi ikili arasında geçmişte nasıl bir bağ olduğunun araştırılmasına neden oluyor. Sadakatsiz 35. Bölüm ile 20 Ekim Çarşamba akşamı ekranlara gelecek.

Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 35. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 34. Bölüm Özeti

Asya, geçmişini hatırlamaya çalışan esrarengiz hastasına yardım etmeye çalışırken onun pesine düşen Kadir isimli adamdan habersizdir.

Volkan’ı da rahatsız eden bu durum onu dönüp dolaşıp Asya’nın peşine düşmeye iterken, yürüdüğünü herkesten saklayan Derin’in ise bu adamı görmesi ve geçmişten tanıyor olması dengeleri değiştirecek bir başlangıç olacaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir